top of page
Тренінг для тренерів

Школа бізнес-тренерської майстерності

Програми Школи розроблені з урахуванням потреб сучасного бізнесу та є унікальним поєднанням провідного світового досвіду та передових практик, ШІ. 

 

Знання та навички Школи відповідають міжнародним стандартам професійної підготовки бізнес-тренерів.

Команда тренерів-практиків від бізнесу, які готові власним прикладом ділитися своїми знаннями та досвідом, лайфхаками, передавати інноваційні технології, інструменти розробки та проведення бізнес-тренінгів.

Перевірені досвідом системні рішення, інструменти бізнес-тренінгу, які регулярно оновлюються. Єдина в Україна найширша база прикладних інструментів, кращий досвід для виробничих компаній.

Унікальні сервіси для бізнес-тренерів та корпоративних навчальних центрів: центри оцінки та розвитку, моделювання унікального стилю ведення тренінгу з урахуванням сильних сторін бізнес-тренера, розробка особистого бренду та авторських бізнес-тренінгів; побудова корпоративних навчальних центрів, їх аудит, розв'язання задач монетизації, розвитку та управління операційною ефективністю корпоративного навчального центру.

Тренінги для тренерів
Школа бізнес-тренерської майстерності
Train the trainer
School of Business Training Art
Навчання тренерів
Корпоративний університет
Тренінг для тренерів
Навчання тренерів
Тренінг
Тренерська майстерність

Ділюся досвідом з бізнес-тренерами, кращими практиками та методиками підготовки та проведення бізнес-тренінгів з 2004 року.

 

2004 року я започаткував Школу бізнес-тренерської майстерності у партнерстві з Школою HRM при Києво-Могилянській бізнес-школі та консалтинговою компанією ADDWIZE (AB-Capital). Перші професійні програми навчання для тренерів були розроблені відповідно до міжнародних стандартів International Board of Standards for Training, Performance & Instruction (ibstpi).

 

​З листопада 2007 року Школа бізнес-тренерської майстерності стає незалежною, мета – сприяння професійному становленню результативних бізнес-тренерів, лідерів у навчанні та розвитку талантів за допомогою впровадження інноваційних технологій навчання та за рахунок залучення кращого світового досвіду навчання дорослих.

​За роки існування проекту випускниками Школи стали тисячі незалежних, корпоративних бізнес-тренерів, спеціалістів у галузі управління персоналом, керівників середньої та вищої управлінських ланок.

​В рамках Школи вперше в Україні було створено модель компетенцій бізнес-тренера під потреби сучасного бізнесу, запроваджено міжнародні стандарти в роботу бізнес-тренерів, викладачів національних вузів.

​З 2015 року ми вийшли на якісно новий рівень, сфокусувавши свої зусилля на розробці рішень для корпоративних університетів, корпоративних тренерів виробничих компаній. Вперше в Україні були розроблені та запроваджені стандарти мікронавчання, розроблено стандарти та методики онлайн-навчання.

Я продовжую навчати тренерів, наставників та менторів. До нашої професійної спільноти тренерів додалися державні службовці, викладачі провідних вузів, які діляться своїм професійним досвідом з колегами, розвивають кадровий резерв, запроваджують зміни тощо.

Тренінги для тренерів сьогодні – це унікальна комбінація прогресивних підходів та методів навчання, які ґрунтуються на засадах нейробіології навчання, хьютагогіки та кращому досвіді розробки тренінгів в офлайн та онлайн.

Тренінг для тренерів: "Майстерність бути бізнес-тренером.
Навички розробки та проведення результативного бізнес-тренінгу"

Зміст програми є збалансованим набором ключових інструментів, знань і навичок, необхідних для того, щоб ефективно планувати та проводити навчання, оцінювати його ефективність та результативність:​

1. Навички розробки результативного бізнес-тренінгу.

2. Навички проведення результативного бізнес-тренінгу.

3. Навички керування результатами навчання.

В рамках даної програми особливе місце посідає курс «Мистецтво бути soft-skills бізнес-тренером: навички розробки та проведення контекстного бізнес-тренінгу» - курс, розроблеий для бізнес-тренерів, які спеціалізуються на розробці та проведенні soft-skills тренінгів.

Акценти розставлені таким чином, щоб можна було предметно досліджувати та відпрацювати на практиці конкретні вузькоспрямовані інструменти розробки та проведення авторських, унікальних тренінгів, присвячених розвитку «м'яких» навичок:​

1. Навички розробки та проведення тренінгів з комунікацій, ділових презентацій, взаємодії.​

2. Навички розробки та проведення тренінгів з продажу та ведення переговорів.​

3. Навички розробки та проведення тренінгів з менеджменту, лідерства, управління змінами.​

4. Навички розробки та проведення тренінгів зі стрес-менеджменту, time-management та особистої ефективності.​

5. Навички розробки та проведення тренінгів із сервісного обслуговування клієнтів, розвитку партнерства.

Матеріали навчання представлені у вигляді рекомендацій та алгоритмів, інструментів ШІ. Що дозволяє учасникам легко та якісно застосовувати нові знання та навички у процесі розробки та проведення своїх авторських бізнес-тренінгів.

Тренінг для тренерів: "Результативний онлайн-тренінг» – прикладний тренінг для тренерів, присвячений навичкам розробки та проведення тренінгу в онлайн"

Висновок з нашого багаторічного досвіду розробки та проведення подібних тренінгів: онлайн-тренінг може бути результативним та захоплюючим. Ви здатні досягати ділових цілей, відпрацьовувати вміння, успішно реалізовувати свої ідеї, проводити фасилітаційні сесії, управляти увагою – все це онлайн. Якщо розумієте як, вмієте це зробити професійно.

 

Під час онлайн-тренінгу Ви отримаєте відповіді на такі запитання:

1. Які особливості навчання онлайн, чим онлайн-тренінг відрізняється від офлайн-навчання, від вебінару, як зробити його результативним? Професійний стандарт онлайн-тренінгів Школи бізнес-тренерської майстерності, принципи андрагогіки та нейробіології навчання.

2. Які методи навчання та як вибрати для бізнес-тренінгу онлайн? Їх переваги та особливості використання. Методологія бізнес-тренінгу онлайн, мнемотехніки, ігрофікація та інтерлівінг.

3. Якими мають бути сценарій та правила онлайн-тренінгу? «Золоті» правила, чек-лист онлайн-тренінгу та приклади готових рішень.

4. Як управляти груповою динамікою, як управляти увагою та залучати учасників онлайн? Рекомендації та лайфхаки Школи.

5. Як підготуватися тренеру до онлайн-тренінгу, які технічні рішення та як використовувати (віртуальний фліпчарт, планшет, web-камера для прямої трансляції, смартфон та ін.). Ергономіка онлайн-бізнес-тренінгу, щоб керувати своїм ресурсним станом та не вигоряти.

6. Як організувати навчальний процес онлайн з урахуванням технічних можливостей замовника? Щоб досягати мети навчання. Особливості платформ та рішень (Webex, Skype, Zoom, Microsoft Teams та ін. сервіси). 

7. Як оцінити ефективність та результати навчання в онлайн?

8. Як перенести готовий тренінг із офлайн в онлайн? Правила та процедура, лайфхаки та найкращі практики.

9. Як поєднувати онлайн та офлайн навчання? Blended learning, управління знаннями, управління виконанням та наставництво – особливості розробки комплексних рішень для замовника, мета яких – очевидні результати для бізнесу в оптимальні терміни, просто та вигідно.

10. Як правильно зробити презентацію свого онлайн-рішення замовнику? 

Тренінг для тренерів: "Тренер-наставник виробничої команди. В ролі ментора"

Ментор – це досвідчений працівник-наставник, у якого успішний досвід, який є носієм цінних знань та умінь. Ментор готовий допомогти новим працівникам швидко та якісно адаптуватися до вимог компанії, або ж працюючим – до змін, розвиває кадровий резерв.

В основі тренінгу – уміння, як навчати професії, допомагати їм адаптуватися, як давати слушні поради, розвивати soft-skills, гнучкий інтелект тощо. ​

Окрему увагу приділяємо розвитку умінь, як проводити результативні вступні інструктажі, у тому числі - із охорони праці, пожежної безпеки тощо.

Особливість тренінгу для тренерів-наставників полягає у тому, що в основу закладено вимоги до підготовки працівників саме для виробництва, зважаючи на особливості виробничих процесів та завдань.

 

Серед тем тренінгу:

  • Наставництва та особливості його реалізації на виробництві- про особливості процесу набуття працівниками практичного досвіду, знань, умінь під безпосереднім керівництвом досвідченого фахівця-наставника.

  • Навички визначення потреб у розвитку, формулювання цілей та планування програми наставництва за пріоритетами та зонами розвитку працівників виробництва.

  • Особливості планування та підготовки заходів із наставництва. Алгоритм наставництва та способи його реалізації.

  • PDCA наставництва: про особливості процесу безперервного удосконалення роботи працівника та наставника, про зворотний зв'язок учасників процесу наставництва та інші.

Навчання
Розвиток
ФОН для сайту.png
SBTA

Школа бізнес-тренерської майстерності -

перша в Україні та єдина в своєму роді  база професійної підготовки корпоративних бізнес-тренерів, розвитку лідерів в сферах управління знаннями.​

Leadership, customer experience, service, business trainer, training, effective training programs: negotiations, strategy, management, teamwork, neuromanagement, change management, train-the-trainer, service. Management consulting, mentoring, and coaching. 

Ruslan Lemeshchuk, soft skills бізнес-тренінги та консалтинг: лідерство, переговори, сервіс, управління клієнтським досвідом | Руслан Лемещук, бізнес-тренер.

©2021 by rlemeshchuk. Proudly created with Wix.com

bottom of page